
Дитячий ігровий намет Піраміда різнобарвний для дітей від 2 років Дитячий будиночок безпека та веселі ігри
- Готово до відправки
- Код: 5030/0053
1 150 ₴
920 ₴
- +380 (95) 219-64-14Viber, Telegram - Відділ продажу
Ігровий намет 5030/0053 різнобарвний у формі піраміди
Яскравий і барвистий дитячий намет моделі 5030 являє собою чотиригранну піраміду. Намет обладнаний «провітрюваною» дахом із москітною сіткою, що дає змогу зберегти комфортну атмосферу всередині та захиститися від комах. Завдяки саморозкривному каркасному механізму намет встановлюється за лічені секунди та так само легко складається в компактну сумку, розміром із велику книгу, у якій також зручно зберігати його.
Зручність і функціональність
Цей намет ідеально підходить для виїздів на природу або дачі. Вона надійно захищає від вітру та не пропускає воду, що робить її чудовим вибором для використання на вулиці за будь-якої погоди. Також її можна використовувати як будиночок для ігор, що буде цікавим заняттям для вашої дитини.
Намет моделі 5033 також може бути використаний для створення сухого басейну. Для цього достатньо придбати пластикові кульки для сухого басейну, і ваш малюк зможе весело проводити час, особливо взимку, граючи в «пісочниці» в приміщенні.
Основні характеристики:
-
Розмір у розібраному вигляді:
-
Довжина: 83 см
-
Ширина: 83 см
-
Висота: 103 см
-
-
Розмір у зібраному вигляді:
-
Довжина: 33 см
-
Ширина: 33 см
-
-
Місткість: підходить для дітей від 2 років
-
Стать: для хлопчиків
-
Вага: 2 кг
-
Стан: новое
-
Матеріал: водовідштовхувальний, довговічний
-
Тип: ігровий намет
-
Бренд: METR+
Цей намет стане чудовим подарунком для вашого малюка, надавши йому безпечне та затишне місце для ігор на вулиці або в приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 830 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 920 ₴




